UPCYCLING S KYTKAMA

Moc rády děláme věci jinak a rády přetváříme vzpomínky tak, aby znovu dělaly radost. 

 Náš unikátní koncept UPCYCLING S KYTKAMA dává rostlinám druhý život a oddaluje proces vyhazování. Použité živé rostliny sbíráme z bio skládek a kompostáren, kde by jinak krásná a zdravá zeleň skončila časem pod hromadou chroští a díky nám udělá paráda ještě u tebe doma, než se dostane tam, kam patří. 

Snažíme se používat stabilizované a sušené květiny, které tobě zajistí dlouhodobější trvanlivost věnce a prostřednictvím REVAZBY jsme schopny upcyclingovat (květiny, drátek, kruh - vše co je v dobrém stavu) naše věnce a přetvářet je na další krásné kousky.

REVAZBA 

Věnec Vám dělal radost, ale už chcete nový?

Věnec nám můžete vrátit a my vám rády ozdobíme kruh znovu za lepší cenu. Při objednání věnce nezapomeňte zvolit variantu - "mám kruh".  Až vám přijde nový věnec, tak starý věnec (nejlépe tak jak je a my ho ještě využijeme ♻) můžete vložit do stejné krabice, ve které na vás bude čekat i etiketa na vrácení. Stačí pouze krabici zabalit, nalepit etiketu a bezplatně odnést do jakéhokoli podacího místa Zásilkovny. :)

Věnec Vám dělal radost, ale nový už nechcete?

Zda už novou dekoraci nechcete, ale rádi se zapojíte do našeho koloběhu upyclingu s kytkama, tak ho můžete poslat na adresu Šárka Doskočilová, Mošnova 9, Praha 5, 15000.

REKYTKA

Dostali jste nádhernou květinu, ale už uschla? Pošlete nám ji a my vám uděláme krásnou dekoraci v podobě věnce. Pakliže máte zájem o tuto službu, tak nám napište a domluvíme všechny podrobnosti.

REDECOR

Neděláme pouze kruhy, ale i jiné dekorace do firemních prostor, domu před vchod, nebo kamkoli budete potřebovat. Rozsah a pravidelnost dodávky je individuální. Je možné se domluvit na:

  • JEDNORÁZOVÁ - vánoční, velikonoční a jiná dekorace, firemní akce a večírky
  • ČTVRTLETNÍ - dekorace odráží roční období
  • MĚSÍČNÍ - každý měsíc vytvoříme dekoraci reflektující dané období, včetně významných dní, jako jsou Velikonoce, Vánoce atd.

V rámci REDECOR zajišťujeme instalaci a deinstalaci dekorace. Následně se postaráme o bezodpadovost a upcycling.

Pakliže máte zájem o tuto službu, tak nám napište a domluvíme všechny podrobnosti.