KOMUNITA

Momentálně se komunita skládá ze zahrádkářů v okolí naší dílny, kteří  nás kontaktují v případě, že upravují keře o které máme zájem (buxus, cypřiš, tis, magnolie, mahonie, barevné thuje atd.). My si rádi pro ořezky přijedeme a nežádoucí zeleň skončí ve věnci místo popelnice.

Jestli se chcete vy nebo váš kamarád či známý přidat do naší komunity jako zahrádkář, tak nám napište na info@decoring.cz nebo zavolejte na 721 473 481 a domluvíme se. :) 

Každopádně pracujeme na velkém rozšíření naší komunity a na tuto myšlenku mě přivedl děda.

Můj děda byl člověk, který si celý život pěstoval vše sám. Sázel brambory, mrkev, okurky, cibule a byl soběstačný. Při každé návštěvě jsme si vždy vajíčka a jiné sezónní ovoce a zeleniny. Práce venku na zahrádce ho celoživotně naplňovala a udržovala ve skvělé kondici. I proto byl nadšen, když jsem ho požádala, zda mi nevypěstuje statici, slaměnky a jiné květiny, zda mi nenasbírá šišky v lese, když půjde na procházku se psem.

Tady mě napadla myšlenka rozšířit komunitu o lidi, kteří to mají postavené stejně jako můj děda. Radost jim dělá pěstování, zahřeje je u srdce myšlenka, že jejich práce je užitečná a ještě dostanou zaplaceno. Cílem komunity je námi zajištěný odběr předem stanovených květin a množství od pěstitele.

Jestli se chcete v nebo váš kamarád či známý přidat do naší komunity jako pěstitel, tak nám napište na info@decoring.cz nebo zavolejte na 721 473 481 a domluvíme se. :)