WORKSHOPY

Chcete poskytnout svým týmům, klientům nebo partnérům jedinečný a přínosný zážitek? Naše "Workshopy na míru" jsou tady přesně pro tento účel. Nejenže poskytují skvělou příležitost k učení a rozvoji, ale také posilují týmový duch a zvyšují motivaci.

Každý náš workshop je připraven s důrazem na detail a s hlubokým porozuměním pro vaše specifické potřeby a cíle. Zkoumáme vaše očekávání a přizpůsobujeme obsah a formát dle počtu účastníků, jejich znalostí a dovedností.

V našem workshopu získají účastníci kromě nových znalostí také konkrétní výstup - kruh, který pak mohou u nás revazbovat. 

Kontaktujte nás na emailu info@decoring.cz nebo přímo u Šárky na telefonním čísle 721 473 481 a domluvte si svůj workshop na míru. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kde všude děláme workshopy?

Malé skupiny u vás doma 

Můžeme sejít kdykoliv! Ať už je to před Vánocemi, Velikonocemi, v plné síle podzimních barev, nebo prostě jen tak, když máte chuť. Naše tým dorazí s veškerým potřebným vybavením přímo k vám a vy si pak s přáteli můžete vesele vytvářet věnce - klidně s dobrou sklenkou vína v ruce. Protože kdo řekl, že kreativita a zábava musí jít každý svou cestou?

Rozlučky se svobodou 

Jako vrcholinku klidnějších, nebo startovací rampu divočejších rozluček se svobodou, si můžete zvolit kreativní aktivity, kde si nejen vyrobíte něco, co si pak odnesete na památku, ale zároveň se při tom skvěle pobavíte. Teď už jen záleží na tom, jestli jste tým klidných kutilů nebo party divokých tygrů!

Firemní teembuildingy 

Kdo by to byl řekl, že výroba věnců bude oblíbenou aktivit při firemních teambuildingu? Ale je to tak! Ve skupince se kolegové nejen spojí při samotném tvoření, ale i při vzájemném sdílení dojmů a zážitků. Každý workshop je tak unikátní podívanou osobní tvorby Vždyť kdo by odolal humorné anekdotě o tom, jak se snažil kolega vytvořit věnec ve tvaru donutu?

Večerní eventy

Večerní události jsou jako ples plný workshopů. Tyto zážitkové dílny jsou ušity přímo na míru tak, aby nikoho nerozčilovaly složitostí nebo dlouhým časem výroby věnce. Vždyť hlavní pointou večera je něco úplně jiného, že jo? Workshop je jen třešnička na dortu, zábavný bonus, který překvapivě dobře zapadá do celkového konceptu akce. 

Komunitní centra 

V komunitních centrech máme akce tak rádi, že bychom je pořádali klidně i ve snu! Proč? Protože věříme, že posilování sousedských vztahů je klíčové - a navíc, je to hrozně zábavné. Ať už jde o hodiny jógy nebo týdenní šachový turnaj, naše centra jsou místem, kde můžete prohloubit přátelství, zároveň se bavit a možná se i něco nového naučit. Co může být lepšího než to?

Naše workshopy 

Vítejte u našich vánočních workshopů! Těsně před adventem dáváme dohromady několik hravých setkání, kde si pod vedením našeho mistra svářeče můžete vyrobit jednu nebo dvě úžasné věcičky. Přijďte se pobavit a odnesete si nejen skvělé zážitky, ale i originální dárek pro své blízké!